Водонепроникна захисна плівка «Гідробар'єр SILVER» призначена для створення захисного шару із зовнішнього боку на скатних і плоских покрівлі.
Основні характеристики Гідробар'єра:
Щільність — 85 г/м2. Не армований.
Розмір рулону — 1,5х50 м.
Товщина плівки 0,5 мм.
Паропроникність — понад 35 г/м. кв./24 год. (за температури 23 г.С і вологості 85%)
УФ-стабільність 30 днів.
Підкріплена плівка Гідробар'єр — паропроникна плівка (гідробар'єр) або мембрана, які захищають простір під покрівельним покриттям від проникнення дощу, снігу, пилу. Також слугують для випускання назовні водяних парів із теплоізоляції покрівлі, куди вони потрапляють унаслідок життєдіяльності зсередини приміщення.
УФ-стабільність гідробар'єра — здатність плівки або мембрани зберігати свої властивості під впливом ультрафіолетових променів (УФ). Вимірюється в дні, упродовж яких матеріал може бути під відкритим УФ-випромінюванням, зберігаючи свою нормальну структуру.
Сфера застосування: Всі невтеплені скатні та плоскі покрівлі
Інструкція зі встановлення
Монтаж «холодної» покрівлі
Під час облаштування нежитю поверху теплоізоляція й паробар'єр не застосовуються. Достатнє укладання одного шару плівки «Гідробар'єр» згідно з малюнком 1. Монтаж ведеться горизонтальними полотнищами нахлистом, ламінованою (гладкою) стороною назовні, починаючи з нижньої частини даху. Перекриття полотнищ по горизонтальних стиках — не менш ніж 10 см, за вертикальним не менш ніж 20 см. У зоні ковзана даху між полотнищами потрібно залишити вентиляційний проміжок 5-8 см. Розташований матеріал зміцнюється на стругах дерев'яними антисептованими контролерами 3х5 см на цвяхах або саморізах. За контррейками монтується решітка або суцільний настил, що доставляється, залежно від типу покрівельного покриття. Для вивітрювання конденсату між вологозахисною плівкою і покрівельним покриттям передбачається вентиляційний проміжок 3-5 см (на товщині контррейки). Матеріал має бути закріплений у натягнутому положенні з мінімальним провисанням між крокилами (не більш ніж 2 см). Нижня крайка має забезпечувати природний потік вологи з поверхні плівки в водостічний жолоб. Для вивітрювання водяної пари та конденсату важливо, щоб підкріплювальний простір був вентильованим. Для цього в нижній частині даху та в зоні ковзана передбачаються вентиляційні отвори для циркуляції повітря.
Монтаж утепленої покрівлі При монтажі покрівлі, що утеплює, плівка «Гідробар'єр», «Паробар'єр» розкочується і нарізається прямо на покрівельних кроквах поверх утеплювача (рисунок 2). Монтаж ведеться горизонтальними полотнищами внахлест, ламінованою (гладкою) стороною назовні, починаючи з нижньої частини даху. Перекриття полотнищ горизонтальними стиками ― не менше 10 см, вертикальними не менше 20 см. У районі ковзана даху між полотнищами необхідно залишити вентиляційний зазор 5-8 см.
Розтягнутий матеріал укріплюється на кроквах дерев'яними антисептованими контррейками 3х5 см на цвяхах або шурупах. По контррейках монтується решетування або суцільний дощатий настил залежно від типу покрівельного покриття. Для вивітрювання конденсату між вологозахисною плівкою та утеплювачем передбачається вентиляційний зазор 3-5 см, а між плівкою та покрівельним покриттям на товщину контррейки (3-5 см). Матеріал повинен бути закріплений у натягнутому положенні з мінімальним провисанням між кроквами (не більше 2 см). Не можна допускати дотику підпокрівельної плівки з утеплювачем, оскільки це призводить до зниження гідроізолюючої здатності матеріалу.
Основні | |
---|---|
Тип використання | Універсальний |
Виробник | Budmonster |
Країна виробник | Україна |
Ширина | 1.5 м |
Довжина | 50 м |
- Ціна: 636 ₴