Суміш клейова ANSERGLOB BCX 39 для теплоізоляції, призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової штукатурки та інші мінеральні основи. Клейову суміш можна використовувати всередині і зовні будівель, у виробничих і житлових приміщеннях, на терасах і балконах.
Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,21 – 0,22 л води на 1 кг суміші (5,25 – 5,5 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах) до отримання однорідної і пластичної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.
Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013, ДБН В.2.6-33:2008 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною і рівною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних і емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи необхідно видалити. Нерівності основи необхідно вирівняти стартовою штукатурною сумішшю ANSERGLOB BCT 20. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Слабковбираючі основи перед початком роботи обробляють грунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62 і витримують від 3 до 6 годин.
Приготовлену клейову суміш ANSERGLOB BCX 39 наносять на внутрішню поверхню плити смуговим способом у тому випадку, коли на поверхні стіни є нерівності до 5 мм, а як утеплювач застосовуються пінополістирольні плити. Розчинну суміш наносять у вигляді смуг на відстані 20 мм від країв плити по всьому її периметру, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні бути з розривами, щоб при приклеюванні плити не утворювалися повітряні пробки.
Комбінованим (або маячковим) способом розчинну суміш наносять у тому випадку, коли поверхня стіни має нерівності до 10 мм і проектом передбачено використання пінополістирольних теплоізоляційних плит. Клейовий склад наноситься на поверхню теплоізоляційної плити по всьому її периметру смугами шириною 50 - 80 мм і товщиною 5 - 10 мм, на відстані 20 мм від її країв. Смуги повинні бути з розривами, щоб при наклеюванні плити не утворювалися повітряні пробки. Посередині плити в двох, чотирьох місцях шльопки-маячки розміром 150 - 180 мм.
Суцільним способом розчинну суміш наносять, коли поверхня огороджувальної конструкції рівна, без виступів і заглиблень, а також коли в якості утеплювача використовуються мінераловатні плити. Шар наносять на всю поверхню плити і вирівнюють зубчатою теркою або шпателем з зубцями 10-12 мм. Перед нанесенням основного шару клейової суміші на утеплювач необхідно поверхню утеплювача прогрунтувати цією ж клейовою сумішшю. При застосуванні суцільного способу, клейова суміш повинна бути видалена від країв утеплювача на 10-15 мм.
При застосуванні екструдованої пінополістирольної плити в якості утеплювача, перед приклеюванням до основи необхідно провести механічну обробку абразивним матеріалом її глянцевої поверхні з обох сторін. В будь-якому випадку кількість розчину повинна бути таким, щоб з'єднувати плиту з основою не менше ніж на 60% їх площі. Розчин не повинен потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.
Примітка:Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплення і затвердіння може змінитися.
При виконанні робіт, фасад необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).
Витрата суміші складає 4,5–5 кг/м2 для приклеювання пінополістиролу, 5–7 кг/м2 для приклеювання мінераловатних плит.
- Ціна: Ціну уточнюйте